RN73H1ETTP1102B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP1102B50
JLCPCB Part #
C3941219
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS