RN73H2BTTD9533C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD9533C50
JLCPCB Part #
C4165979
Description
-55℃~+155℃ 250mW 953kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS