ESR10EZPF4751
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
ESR10EZPF4751
JLCPCB Part #
C2107467
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 4.75kΩ 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS