RN73R1JTTD2211D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD2211D50
JLCPCB Part #
C4279955
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.21kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS