RK73B2ATTD1R1G
MFR.Part #
RK73B2ATTD1R1G
JLCPCB Part #
C5724971
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS