RN73R2ETTD1962D10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1962D10
JLCPCB Part #
C2607822
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS