RK73G2ATTD2323C
MFR.Part #
RK73G2ATTD2323C
JLCPCB Part #
C7340330
Description
-55℃~+155℃ 125mW 232kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS