RN732ATTD7060F25
MFR.Part #
RN732ATTD7060F25
JLCPCB Part #
C3917334
Description
-55℃~+155℃ 100mW 706Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS