RK73B2ATTD111G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B2ATTD111G
JLCPCB Part #
C2575168
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS