RK73B2ATTD161G
MFR.Part #
RK73B2ATTD161G
JLCPCB Part #
C5870439
Description
-55℃~+155℃ 150V 160Ω 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS