RK73B2ARTTD825J
MFR.Part #
RK73B2ARTTD825J
JLCPCB Part #
C2596053
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS