RK73B2ARTTD823J
MFR.Part #
RK73B2ARTTD823J
JLCPCB Part #
C2596070
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 82kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS