RK73G2ATTD5603F
MFR.Part #
RK73G2ATTD5603F
JLCPCB Part #
C5874543
Description
-55℃~+155℃ 125mW 560kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS