HV732ATTD7874F
MFR.Part #
HV732ATTD7874F
JLCPCB Part #
C4118255
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.87MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS