SG73P2ETTD1R87F
MFR.Part #
SG73P2ETTD1R87F
JLCPCB Part #
C4328332
Description
-55℃~+155℃ 1.87Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS