RK73B2ARTTD822J
MFR.Part #
RK73B2ARTTD822J
JLCPCB Part #
C2596228
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS