RK73B2ARTTD475J
MFR.Part #
RK73B2ARTTD475J
JLCPCB Part #
C4022839
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 4.7MΩ Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS