RK73G2ARTTD1693F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD1693F
JLCPCB Part #
C5724524
Description
-55℃~+155℃ 125mW 169kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS