SG73S2ARTTD3653F
MFR.Part #
SG73S2ARTTD3653F
JLCPCB Part #
C5752131
Description
-55℃~+155℃ 250mW 365kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS