RK73B2ARTTD471J
MFR.Part #
RK73B2ARTTD471J
JLCPCB Part #
C2596161
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 470Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS