RK73B2ARTTD275J
MFR.Part #
RK73B2ARTTD275J
JLCPCB Part #
C2596056
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.7MΩ 250mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS