RK73B2ARTTD474J
MFR.Part #
RK73B2ARTTD474J
JLCPCB Part #
C2596097
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 470kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS