RK73B2ARTTD100J
MFR.Part #
RK73B2ARTTD100J
JLCPCB Part #
C2596062
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS