RK73B2ARTTD104J
MFR.Part #
RK73B2ARTTD104J
JLCPCB Part #
C2596130
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS