RN73H2BTTD9311B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD9311B25
JLCPCB Part #
C4235645
Description
250mW 9.31kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS