RK73B2ARTTD130J
MFR.Part #
RK73B2ARTTD130J
JLCPCB Part #
C4135424
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS