RN73H1JTTD1063F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1063F100
JLCPCB Part #
C4268056
Description
100mW 106kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS