RK73B2ARTTD100G
MFR.Part #
RK73B2ARTTD100G
JLCPCB Part #
C4138757
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS