P0805E38R3FNT
MFR.Part #
P0805E38R3FNT
JLCPCB Part #
C4140143
Description
-55℃~+155℃ 200mW 38.3Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS