RN732ATTD2231B50
MFR.Part #
RN732ATTD2231B50
JLCPCB Part #
C4325757
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.23kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS