RK73B2ARTTD130G
MFR.Part #
RK73B2ARTTD130G
JLCPCB Part #
C2596282
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS