RN732BTTD7151D10
MFR.Part #
RN732BTTD7151D10
JLCPCB Part #
C4186423
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.15kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS