RK73B1HTTC910G
MFR.Part #
RK73B1HTTC910G
JLCPCB Part #
C6181112
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 91Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS