RK73B1HTTC913G
MFR.Part #
RK73B1HTTC913G
JLCPCB Part #
C2575900
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 91kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS