RN732BTTD1133F25
MFR.Part #
RN732BTTD1133F25
JLCPCB Part #
C4103585
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS