RK73B1HTTC110G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B1HTTC110G
JLCPCB Part #
C2575938
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS