ERA-1AEB2431C
MFR.Part #
ERA-1AEB2431C
JLCPCB Part #
C4128382
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS