RMC1/20-66R5FPA
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/20-66R5FPA
JLCPCB Part #
C5855718
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 50mW 66.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS