RK73B1ERTTP395J
MFR.Part #
RK73B1ERTTP395J
JLCPCB Part #
C4015997
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9MΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS