RN73H1JTTD2492F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2492F10
JLCPCB Part #
C4356184
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS