CPF0402B30R1E1
MFR.Part #
CPF0402B30R1E1
JLCPCB Part #
C4053655
Description
-55℃~+155℃ 30.1Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS