RN73H2ETTD3052D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3052D10
JLCPCB Part #
C4272379
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS