RN73H1JTTD8161A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD8161A25
JLCPCB Part #
C3952052
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.16kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS