HV732HTTE115J
MFR.Part #
HV732HTTE115J
JLCPCB Part #
C4283105
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS