RK73B1ERTTP1R0J
MFR.Part #
RK73B1ERTTP1R0J
JLCPCB Part #
C2594564
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS