RK73B1ERTTP110J
MFR.Part #
RK73B1ERTTP110J
JLCPCB Part #
C4036604
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS