RT0402BRB07300RL
MFR.Part #
RT0402BRB07300RL
JLCPCB Part #
C6288213
Description
-55℃~+155℃ 300Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS