RK73B1ERTTP100J
MFR.Part #
RK73B1ERTTP100J
JLCPCB Part #
C2594772
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS