RN732ATTD2520F10
MFR.Part #
RN732ATTD2520F10
JLCPCB Part #
C6982436
Description
-55℃~+155℃ 100mW 252Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS