RK73H2ATTD2R10F
MFR.Part #
RK73H2ATTD2R10F
JLCPCB Part #
C7286721
Description
-55℃~+155℃ 2.1Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS